1656x1104 22xZapraszamy polskich pracodawców do udziału w Europejskich Dniach Pracy on-line, które organizuje polska sieć EURES w dniu 10 października 2018 r.

Wydarzenie skierowane jest do polskich pracodawców działających w branży: IT, helpdesk, księgowość i finanse, telefoniczna oraz internetowa obsługa klienta, sprzedaż i marketing, BPO (outsourcing procesów biznesowych). W szczególności adresowane jest do pracodawców borykających się z problemami w pozyskaniu pracowników o odpowiednich kwalifikacjach i kompetencjach na polskim rynku pracy, a także do obywateli Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Szwajcarii oraz do Polaków przebywających obecnie za granicą.

Udział w wydarzeniu dla pracodawców i poszukujących pracy jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje wraz z zasadami dostępu znajdują się na platformie Europejskich Dni Pracy Komisji Europejskiej:
https://www.europeanjobdays.eu/en/events/workpl-work-poland

Podczas Europejskich Dni Pracy on-line pracodawcy i osoby poszukujące pracy spotykają się w przestrzeni wirtualnej. Wszystkie prezentacje są transmitowane w Internecie na żywo, a odwiedzający mają możliwość rozmów on-line z pracodawcami i doradcami EURES za pośrednictwem „czat-ów”. Osoby poszukujące pracy mogą wyszukiwać miejsca pracy odpowiadające ich profilowi i zgłaszać swoje kandydatury, kontaktować się bezpośrednio z pracodawcami oraz umawiać się na rozmowy kwalifikacyjne.